Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Kierowca autobusu

Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 18-02-2020
Data zakończenia 20-03-2020

Zapewniamy

transport lokalny
zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 2
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 53 oddziałów, które agencja posiada w Polsce, Niemczech oraz Austrii, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Miejscowość: okolice Ingolstadt
Stawka: 2350 – 2580€ brutto/miesiąc

Oczekiwania:

• Podstawowa znajomości języka niemieckiego
• Doświadczenie jako kierowca autobusu
• Prawo jazdy kategorii D z ważnym kodem 95 * do przewozu pasażerów
• Karta kierowcy
• Aktualne badania lekarskie

Opis stanowiska:

• Prowadzenie autobusu zgodnie z wyznaczoną trasą i według rozkładu jazdy
• Przejazdy autobusem międzygminnym liniowym
• Sprzedawanie biletów pasażerom
• Tworzenie raportów dziennych
• Praca w charakterze 6 tyg / 2 tyg

Oferujemy:

• Umowę o pracę na niemieckich warunkach
• Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
• Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
• Zorganizowane zakwaterowanie
• Podatki odprowadzane w Niemczech