Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Kierowca autobusu

kierowca autobusu . okolice Dortmund

2700 - 3000 EUR brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 30-08-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki
prawo jazdy D

Treść oferty

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow bezposrednio dla miasta.
komunikacja miejska obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autobusu (linie po miescie)
Miejsce pracy: Dortmund( zakwaterowanie zapewnione

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
znajomość języka niemieckiego : komunikatywny ( do sprzedazy biletow)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji miejskiej
zakwaterowanie zapewnione i oplacone
rozne zmiany
OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: 2500€( podstawy bruto na poczatek) po okresie probnym do 2700 euro
podmiejska na poczatku 13-14€ na liniach wokol miasta)
dodatek nocny + Weihnachtsgeld + Urlaubsgeld
świadczenie urlopowe, diety. ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
Prosze o zyciorys na:
(prosze z dopiskiem Dortmund)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
cambridgerstr1
11
berlin
13349
Niemcy