Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Kelner/kelnerka

Kelnerka/Kelner (NIEMCY)

2000 - 2200 EUR brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 12-03-2020
Data zakończenia 12-04-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Agencja Pracy GLICO Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje Kelnerki/Kelnera chętnej/go do pracy w Niemczech.

Wymagania::
dobra znajomość j. niemieckiego,
doświadczenie na stanowisku kelnera/kelnerki,
pozytywne nastawienie do obowiązków oraz klientów,
chęć podjęcia pracy w Niemczech w dłuższym okresie czasu.
prawo jazdy kat B i własny samochód
Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim !!!

Obowiązki::
obsługa gości restauracji,
rozliczenie klientów,
zbieranie zamówień,
doradzanie w wyborze dań oraz napoi,
obsługa kasy fiskalnej,
dbanie o porządek w miejscu pracy.

Oferta:
Atrakcyjne wynagrodzenie + niemieckie świadczenia socjalne, praca w 40-to godzinnym wymiarze pracy tygodniowo + ew. nadgodziny, zakwaterowanie, praca na warunkach niemieckich. Praca od zaraz.
Klauzula: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Glico Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r., poz. 922). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Glico sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6
J.Szablowskiego
6
Kraków
30-127
Polska