Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą

Inne

Monter Konstrukcji Stalowych

Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa zlecenie
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 17-11-2021
Data zakończenia 18-12-2021

Zapewniamy

transport lokalny
zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 2
prawo jazdy B

Treść oferty

Opis firmy:

Jesteśmy firmą branży budowlanej specjalizującą się w podwykonawstwie na projektach przemysłowych oraz infrastrukturalnych. Nasze główne realizacje skupiają się na budowach fabryk, serwerowni oraz innych obiektach przemysłowych.

Wykonywane przez nas prace realizowane są głównie na terenie Polski, Holandii, Belgii oraz w innych krajach europejskich.

Opis stanowiska pracy:

Posiadamy stałe oferty pracy dla doświadczonych Monterów Konstrukcji Stalowych. Praca odbywa się na terenie Holandii lub Belgii na długotrwałych projektach, istnieje możliwość przechodzenia na nowe projekty(ciągłość pracy). Montaż odbywa się na wysokościach dochodzących nawet do 80 metrów, dlatego bardzo istotną kwestią dla nas jest duże doświadczenie zawodowe zdobyte typowo w obszarze montażu konstrukcji stalowych.

Gwarantujemy darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do pracy!

Jesteśmy również zainteresowani podjęciem współpracy z osobami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą.

Wymagania:

* Wykształcenie techniczne lub metalurgiczne jest mile widziane.

* Kilkuletnie doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych(wymóg absolutny).

* Gotowość do pracy na wysokości (brak lęku wysokości).

* Gotowość do częstych wyjazdów za granicę.

* Umiejętność pracy w zespole.

* Chęć pracy na zmiany (w razie potrzeby).

* Chęć pracy w godzinach nadliczbowych.

* Certyfikat VCA lub SCC (mile widziany).

* Certyfikat IPAF 3a, 3b (mile widziany).

* Certyfikat hakowego/sygnalisty (mile widziany).

* Certyfikat na ładowarkę teleskopową sztywną i/lub obrotową (mile widziany).

* Certyfikat spawalniczy (mile widziany).

* Znajomość języka angielskiego jest dużym atutem. (nie jest wymogiem)

* Chęć podjęcia długotrwałej współpracy.

* Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

* Stałą pracę na wielu krajowych oraz międzynarodowych projektach.

* Atrakcyjne wynagrodzenie.

* Stałe godziny pracy oraz możliwość pracy nadgodzinowej.

* Możliwość rozwoju (szkolenia, podnoszenie kwalifikacji).

* Darmowe zakwaterowanie.

* Darmowy dojazd do pracy lub pełen zwrot kosztów dojazdu do pracy.
Częstochowska
1a
Lubliniec
42-700
Polska