Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Inne

Technik serwisu turbin wiatrowych (k/m)

15 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 11-03-2020
Data zakończenia 11-04-2020

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B, B+E

Treść oferty

Dla naszego klienta w Lubece szukamy: technika serwisu turbin wiatrowych (k/m)

Stawka: 15 euro brutto/godzinę
+ 40 euro diety za każdy produktywnie przepracowany dzień

Opis stanowiska:
- serwis i przegląd turbin wiatrowych
- prowadzenie prac związanych z elektryką, elektromechaniką, mechaniką, automatyką itp.
- diagnostyka i usuwanie awarii turbin wiatrowych
- raportowanie i przekazywanie wszelkich informacji zgodnie z procedurami

Wymagania:
- wykształcenie techniczne lub zawodowe (dyplom technika elektryka, elektronika, mechanika lub mechatronika)
- doświadczenie w branży turbin wiatrowych
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
- prawo jazdy kat. B oraz samochód
- gotowość do pracy w trudnych i niesprzyjających warunkach pogodowych
- gotowość do częstych podróży
- dbałość o jakość wykonywanej pracy i zachowanie zasad bezpieczeństwa

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- pracę na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony
- pełny pakiet świadczeń socjalnych
- możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek
- dodatek urlopowy
- gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim

CZEKAMY NA TWOJE CV!!!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Tempuskontor GmbH dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Viktoria-Luise- Platz
7
Berlin
10777
Niemcy