Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Informatyk

Inzynier Programista

4000 - 8000 EUR brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 20-02-2020
Data zakończenia 22-03-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 3
Język obcy niemiecki, angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

PZP Personel jest Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kwalifikowanych pracownikow. Nasza firma pomaga znaleźć lepszą pracę na terenie Niemiec.
W imieniu naszych klientów, szukamy profesjonalnych Inzynierów (m/ż) w najwcześniejszym możliwym terminie.
Podstawowe obowiązki:
• Koncepcja i rozwój oprogramowania w dziedzinie samochodowych systemów informacyjno-rozrywkowych/multimedialnych/zestawów głośnomówiących
• Rozwój zastosowań w C/C+++
• Wsparcie projektów od fazy koncepcyjnej do rozpoczęcia produkcji
• Przygotowanie specyfikacji wymagań i specyfikacji technicznych
• Rozwój oprogramowania w zakresie koncepcji, specyfikacji, architektur, projektowania i wdrażania oprogramowania oraz wykonywania testów
oprogramowania na poziomie modułu, integracji i systemu
Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio w renomowanych przedsiębiorstwach regionu Osnabrück / Melle / Bad Oeynhausen, pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne z możliwością objęcia nim całej rodziny oraz zasiłek na każde dziecko
Zapewniamy zakwaterowanie, oraz wszechstronną pomoc i wsparcie ze strony polsko-niemieckojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia.
Wymagamy:
Ukończone studia: Inżynier elektryk/ Inżynier łączności/Informatyk lub porównywalny stopień naukowy.
Kilka lat doświadczenia w jednej z określonych dziedzin: USB, AUTOSAR, technologie bezprzewodowe WLAN i Bluetooth, sieć w pojeździe poprzez CAN i LIN, adaptacja i integracja. Linuksa i Androida na różnych platformach sprzętowych, implementacja i dalszy rozwój algorytmów przetwarzania sygnału audio na DSP i mikrokontrolerach. Umiejętności analityczne i kreatywne, zorientowany na rozwiązania sposób myślenia, znajomość j. niemieckiego i angielskiego
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".
Hetmańska
3N
Elbląg
82-300
Polska