Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Hydraulik

Hydraulik Niemcy - od 13 euro netto

13 EUR netto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia własna działalność
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 29-07-2020
Data zakończenia 29-08-2020

Zapewniamy

transport za granicę
zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

doświadczenie w latach 3
prawo jazdy B

Treść oferty

Concrete Construction Union Sp. z o.o. to polska firma z siedzibą w Gdańsku, realizująca projekty budowlane jak i produkcyjne na terenie całej Europy: Niemiec, Holandii, Belgii oraz Danii.

W tym momencie poszukujemy Hydraulików do pracy w Niemczech, Frankfurt nad Menem

Zakres obowiązków:
- montaż instalacji sanitarnych, grzewczych oraz wodno-kanalizacyjnych w budynkach mieszkalnych;
- montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
- doświadczenie na ww. stanowisku
- prawo jazdy kat. B i samochód

Oferujemy:
- od 13€ netto / h
- kontrakt długoterminowy
- pokrywamy koszt pierwszego przejazdu z Polski do Niemiec (wypłacamy ekwiwalent 85 euro na paliwo)
- zakwaterowanie po stronie Zleceniodawcy
- możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
- możliwość regularnych zjazdów do Polski
- opieka polskiego Project Managera
- zapewnione dojazdy do pracy
Wały Piastowskie
1/1508
Gdańsk
80-855
Polska