Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Hydraulik

Hydraulik 14€/godz.+DIETA 7€ netto/godz. NIEMCY

Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 28-07-2020
Data zakończenia 28-08-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 3
Język obcy niemiecki

Treść oferty

HYDRAULICY - PRACA - NIEMCY - NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.
Lokalizacja Pracy LANDY : Baden- Wurttemberg, Bawaria, Hesja.

Niemiecki Pracodawca poszukuje Hydraulików na Projekty Budowlane do NIEMIEC.
Zatrudnienie od 03.08.2020 , 10.08.2020 i w kolejnych tygodniach.

PRACODAWCA: Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Pracę.
Oferta Pracy dla Samodzielnych Hydraulikow i Teamów Dwuosobowych.

STAWKA:14,00 EUR brutto/godz.+ DIETA 7,00 EUR netto/godz.
Pracodawca organizuje Zakwaterowanie . Kwaterę opłaca Pracownik.

Ubranie Robocze + Buty Robocze zapewnia Pracodawca Bezpłatnie.

ZADANIA: MONTAZ SIECI WODA - GAZ - OGRZEWANIE+BIAŁY MONTAŻ.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
niemiecki komunikatywny + doswiadczenie w branzy,
zawod hydraulik lub list czeladniczy nie jest wymagany,
własne auto do wyjazdu nie jest wymagane!! Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.
Kanaalstraat
57
Dongen
5104AA
Holandia