Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Hydraulik

Hydraulik - Instalator -Norwegia - wysokie zarobki

23 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 29-06-2020
Data zakończenia 30-07-2020

Zapewniamy

transport lokalny
zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 3
Język obcy angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

Firma Forrex poszukuje doświadczonych osób na stanowisko: Hydraulik / Instalator

Miejsce pracy: Norwegia

Opis stanowiska:
- Montaż instalacji sanitarnych,
- Podłączenia instalacji ciepłej/zimnej wody, centralnego ogrzewania, kanalizacji, systemów przeciwpożarowych
- Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:
- Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w zawodzie,
- Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
- Ukończona szkoła/kurs/szkolenie będzie atutem,
- Znajomość rysunku technicznego,
- Prawo jazdy kat. B będzie atutem, natomiast nie jest wymagane
- Dla osób przebywających na terenie Norwegii możliwość podjęcia pracy od zaraz
Norweski numer podatkowy

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie na warunkach norweskich - umowa o pracę z norweskim pracodawcą
- Prace w stabilnej norweskiej firmie, z możliwością pracy na długich projektach
- Bardzo wysokie zarobki, od 23€ / 237 NOK
- Pełne ubezpieczenie zdrowotne,
- Darmowe mieszkanie - pokoje jednoosobowe
- Samochód firmowy do dyspozycji
- Możliwość pracy w systemie 19/9
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"
Raciborz
Elzbiety 18
Raciborz
47-400
Polska