Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Hydraulik

HYDRAULIK 16 EUR/godz+ DIETA 8€ netto/godz NIEMCY

Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 27-06-2020
Data zakończenia 28-07-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 3
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

HYDRAULICY - PRACA - NIEMCY - NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.
Lokalizacja Pracy LANDY : Baden- Wurttemberg, Bawaria, Hesja.

Niemiecki Pracodawca poszukuje Hydraulików do Pracy do NIEMIEC.
Zatrudnienie od 06.07.2020 , 13.07. 2020 i w kolejnych tygodniach.

PRACODAWCA: Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Pracę.

Oferta Pracy dla Samodzielnych Hydraulikow i Teamów Dwuosobowych.

OPCJA 1
Dla Hydraulików z Zawodem lub Listem Czeladniczym:
STAWKA:16,00 EUR brutto/godz.+ DIETA 8,00 EUR netto/godz. Pracownik opłaca Zakwaterowanie.
STAWKA:14,00 EUR brutto/godz.+ DIETA 1,75 EUR netto/godz. PRACODAWCA opłaca Zakwaterowanie.

OPCJA - 2
Dla Hydraulików bez zawodu i bez Listu Czeladniczego.
STAWKA: 14,00 EUR brutto/godz.+ DIETA 8,00 EUR netto/godz. Pracownik opłaca Zakwaterowanie.
Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwatere opłaca Pracownik.

Ubranie Robocze + Buty Robocze zapewnia Pracodawca Bezpłatnie.

ZADANIA: MONTAZ SIECI WODA - GAZ - OGRZEWANIE+BIAŁY MONTAŻ.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
niemiecki komunikatywny + doswiadczenie w branzy,
zawod hydraulik lub list czeladniczy (dotyczy oferty 16 + 8).
własne auto do wyjazdu nie jest wymagane!!

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.
Kanaalstraat
57
Dongen
5104AA
Holandia