Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Hydraulik

HYDRAULIK od 3100 € netto/m-c-Niemiecki Pracodawca

3100 - 3300 EUR netto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 23-05-2020
Data zakończenia 23-06-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 3
Język obcy niemiecki

Treść oferty

HYDRAULICY - PRACA - NIEMCY - NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.
Lokalizacja Pracy: Płd. niemieckie Landy: Baden- Wurttemberg, Bawaria, Hesja.

Niemiecki Pracodawca poszukuje Hydraulików do Pracy do NIEMIEC.
Zatrudnienie od 01.06.2020 , 08.06.2020 i w kolejnych tygodniach.

Oferty dotycza płd. niemieckich Landów: Bawaria , Baden-Wurttemberg, Hesja.

PRACODAWCA: Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Pracę.
Oferta dla Samodzielnych Hydraulikow i Teamów Dwuosobowych.

Dla Hydraulików z Zawodem lub Listem Czeladniczym:
STAWKA:16,00 EUR brutto/godz.+ dieta 8,00 EUR netto/godz.

Dla Hydraulików bez zawodu i bez Listu Czeladniczego.
STAWKA: 14,00 EUR brutto/godz.+ dieta 8,00 EUR netto/godz.

WYNAGRODZENIE za miesiąc Pracy po wypracowaniu 160 godzin Stawka: 16,00 euro brutto/godz.
ok. 2560 euro brutto/m-c ( ok 1700 euro netto/m-c) + Dieta od 1400 euro netto/m-c.
RAZEM: ok 3100 euro netto/m-c. Mozliwosc Pracy w Nadgodzinach.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwatere opłaca Pracownik.
Ubranie Robocze + Buty Robocze zapewnia Pracodawca Bezpłatnie.

ZADANIA: MONTAZ SIECI WODA - GAZ - OGRZEWANIE+BIAŁY MONTAŻ.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
niemiecki komunikatywny + doswiadczenie w branzy,
zawod hydraulik lub list czeladniczy (dotyczy oferty 16 + 8).
własne auto do wyjazdu nie jest wymagane!!

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.
Kanaalstraat
57
Dongen
5104AA
Holandia