Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Hydraulik

HYDRAULIK 16€/godz.+dieta 8€ netto/godz. NIEMCY.

Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 09-02-2020
Data zakończenia 11-03-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy niemiecki

Treść oferty

HYDRAULICY - PRACA - NIEMCY.
Niemiecki Pracodawca poszukuje Hydraulików do Pracy do NIEMIEC.
Zatrudnienie od 17.02.2020 , 24.02.2020 i w kolejnych Tygodniach.

Oferty dotycza płd. niemieckich Landów: Bawaria , Baden-Wurttemberg, Hesja.

PRACODAWCA: Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Pracę.
Oferta tylko dla Samodzielnych Hydraulikow.TEAMY prawdopodobnie od MARZEC 2020

Dla Hydraulików z Zawodem lub Listem Czeladniczym:
STAWKA: 16,00 EUR brutto/godz.+ dieta 8,00 EUR netto/godz.

Dla Hydraulików bez zawodu i bez Listu Czeladniczego.
STAWKA: 14,00 EUR brutto/godz.+ dieta 8,00 EUR netto za wypracowana godzinę.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwatere opłaca Pracownik.

ZADANIA: MONTAZ SIECI WODA - GAZ - OGRZEWANIE+BIAŁY MONTAŻ.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
niemiecki komunikatywny + doswiadczenie w branzy,
zawod hydraulik lub list czeladniczy (dotyczy oferty 16+ 8).
własne auto do wyjazdu nie jest wymagane!!

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.
Kanaalstraat
57
Dongen
5104AA
Holandia