Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Geolog

Geolog/ geotechnik

Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 23-07-2020
Data zakończenia 23-08-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Dla naszego klienta z branży budowlanej szukamy geologa/ geotechnika.

Zakres obowiązków:

- projektowanie i wspieranie działań badawczych w zakresie technologii geologicznych i środowiskowych,
- przeprowadzanie badań terenowych i laboratoryjnych,
- badanie zanieczyszczonego terenu
- współpraca z zespołem projektowym i klientami oraz nadzór podczas prac budowlanych (np. odbiór fundamentów),
- proste obliczenia statyczne i ewentualnie hydrogeologiczne gruntu.

Wymagania:

- ukończone studia kierunkowe,
- znajomość mechaniki gruntów i skał,
- samodzielność w sposobie myślenia oraz metodach pracy,
- umiejętność pracy w zespole,
- prawo jazdy kat. B lub BE,
- dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy ciekawą, różnorodną pracę w zakresie sporządzania ekspertyz, doradztwa podczas planowania i budowy. Atrakcyjne wynagrodzenie, niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, pomoc w załatwianiu wszelkich formalności oraz zakwaterowania.
Zeppelinstr.
7
Gerabronn
74582
Niemcy