Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Elektryk przemysłowy

Elektryk przemysłowy – Skandynawia

24 - 28 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa o pracę
Rodzaj pracy praca sezonowa / tymczasowa
Data publikacji 12-08-2021
Data zakończenia 02-09-2021

Zapewniamy

transport za granicę, lokalny
zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 3
Język obcy angielski

Treść oferty

SilverBack - Napędzamy strategiczne inwestycje w Europie

Obecnie poszukujemy: Elektryków przemysłowych

Miejsce pracy: Szwecja, okolice Sztokholmu

OBOWIĄZKI:

• Montaż instalacji elektrycznych
• Okablowanie systemów oświetleniowych i osprzętu
• Instalacja przewodów, włączników, kabli
• Czytanie rysunku technicznego
• Wykonywanie pomiarów i prób po montażowych
• Podłączanie rozdzielnic elektrycznych

WYMAGANIA:

• Wykształcenie w kierunku związanym z elektryką (dyplom ukończenia szkoły)
• Posiadanie ważnych uprawnień (certyfikatów) do wykonywania zawodu elektryka
• Znajomość instalacji elektrycznych stosowanych w budownictwie przemysłowym
• Doświadczenie minimum 3 lata
• Uprawnienia na zwyżki (np. IPAF) – dodatkowy atut
• Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym

OFERUJEMY:

• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
• Pracę w systemie rotacyjnym (terminowe zjazdy do kraju)
• Wsparcie koordynatorów oraz pracowników administracyjnych przez cały okres zatrudnienia
• Nieodpłatne zakwaterowanie w pojedynczym pokoju
• Nieodpłatne loty rotacyjne
• Nieodpłatny transport na terenie kraju pracy
• Organizacja wszystkich niezbędnych formalności
• Pakiet socjalny

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami już dziś.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia (KRAZ) : 16693
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.