Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Elektryk przemysłowy

Elektryk

Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zlecenie
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 27-07-2020
Data zakończenia 27-08-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 5

Treść oferty

INTERIMAX należy do grupy HRBC Sp. z o.o. Nr certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat! Przez ten okres zaufało nam wielu klientów biznesowych i indywidualnych! Jesteś ciekaw? Nie zwlekaj - APLIKUJ!

Zadania:
• montaż instalacji elektrycznej w hali produkcyjnej
• montaż szaf elektrycznych, koryt kablowych
• podłączenie maszyn produkcyjnych pod instalację elektryczną
• praca na wysokości powyżej 3 m
• przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
• umowę zlecenie ze składkami ZUS
• stawkę godzinową
• zlecenie na okres miesiąca
• bezpłatne zakwaterowanie w okolicy
• możliwość podjęcia współpracy na innych projektach w Polsce lub zagranicą

Wymagania względem kandydata:
• doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka (mile widziana praca w budynkach przemysłowych/ produkcyjnych)
• posiadanie aktualnych uprawnień SEP
• samodzielność
• brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3 m
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• mile widziana znajomość j. francuskiego
Administratorem danych pozyskanych w trakcie procesu rekrutacyjnego jest HRBC Group Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Pełną informacje o przetwarzaniu danych osobowych, znajdą Państwo na stronie internetowej www.interimax.com w zakładce Polityka Prywatności.
Mogilska
100
Kraków
31-546
Polska