Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Elektryk przemysłowy

ELEKTRYK (k/m) ++ Greifswald ++ blisko granicy!!!

2700 - 2900 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 03-02-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie bezpłatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Dla naszego klienta w Greifswald szukamy ELEKTRYKA (k/m).

STAWKA:
12,50 € brutto / godzina
+ za każdy produktywnie przepracowany dzień pracownik otrzymuje: 20 € na nocleg i 20 € diety żywieniowej

OPIS STANOWISKA:
- montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
- instalowanie i uruchamianie urządzeń elektrycznych w jachtach
- wykonywanie przeglądów technicznych
- konserwacja oraz naprawa urządzeń elektrycznych

WYMAGANIA:
- wykształcenie kierunkowe
- doświadczenie zawodowe
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2)

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
OFERUJEMY:
• stałe zatrudnienie
• atrakcyjna stawka godzinowa + dieta
• możliwość wyrabiania nadgodzin
• premia świąteczna
• możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek
• dodatek urlopowy
• praca na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (pełen pakiet socjalny)
• gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim
Viktoria-Luise- Platz
7
Berlin
10777
Niemcy