Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Elektryk przemysłowy

Elektryk - naprawa urządzeń chłodniczych

11 EUR netto/godzina
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 05-03-2020

Zapewniamy

transport za granicę
zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
Język obcy angielski

Treść oferty

Metal Group to zbiór spółek, które specjalizują się w branży metalurgicznej, realizując kontrakty na terenie Niemiec, Holandii i Belgii.
Oferowana przez nas praca za granicą to nie tylko atrakcyjne warunki finansowe, darmowe zakwaterowanie i dojazd do pracy, ale także regularne zjazdy do Polski.

Opis stanowiska:

- serwis i naprawa agregatów chłodniczych ( pojazdy ciężarowe, kontenery do transportu morskiego )

ZAPEWNIAMY SZKOLENIE

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy w elektryce i/ lub w branży chłodniczej

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

- Samodzielność

- Prawo jazdy kat .B będzie atutem
Oferujemy:

- Polską umowę o pracę -praca stała

- Regularne zjazdy do Polski opłacane przez pracodawcę

- Darmowy przejazd oraz zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłąnie CV lub kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura : Poniedziałek-piątek 08:00-16:00
Mickiewicza
37/58
Warszawa
01-625
Polska