Elektryk przemysłowy ID Oferty: 159070 Elektryk (k/m/i) z j. niemieckim +++ Schlüsselfeld Tempuskontor GmbH
14 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa zagraniczna
Rodzaj pracy: praca tymczasowa/przez agencję pracy
Data publikacji: 08-11-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Dla naszego klienta szukamy ELEKTYKA (k/m) przy budowie przyczep i samochodów kempingowych.

Opis stanowiska:

- montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
- instalowanie i uruchamianie urządzeń elektrycznych w kamperach
- wykonywanie przeglądów technicznych
- konserwacja oraz naprawa urządzeń elektrycznych

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe
- doświadczenie zawodowe
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1)

Stawka: 14 €/godzina
+ za każdy produktywnie przepracowany dzień pracownik otrzymuje: 20 € na nocleg i 24 € diety żywieniowej

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Oferujemy:

- umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony
- wynagrodzenie wyplacane co miesiąc, do 15 dnia roboczego banku
- płatne nadgodzinny zgodne ze niemieckimi standardami
- możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek
- pełen pakiet socjalny
- gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim