Elektryk przemysłowy ID Oferty: 135679 Elektryk 15€/H + 24€ diety + opl. zakw Franke + Pahl GmbH
15 - 16 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 05-07-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Opis stanowiska
Naprawa i konserwacja maszyn przemysłowych
Naprawa ogólnych urządzeń elektrycznych w zakładzie
Budowa i okablowywanie szaf sterowniczych
Przylacza elektryczne, Montaz podzespolow I modulow

Wymagania
komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
wykształcenie kierunkowe jako Elektryk
doświadczenie zawodowe
świadectwo ukończenia szkoły
prawo jazdy kat. B + Auto
Oferujemy
stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę w jednym miejscu
długoterminowa praca w jednym miejscu
atrakcyjne wynagrodzenie od 15,00 – 16,00 €/h Brutto
płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100%
ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
dieta za każdy przepracowany dzień 24€ Netto
opłacone zakwaterowanie zapewnione przez naszą firmę przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni i internetu
ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnia nasza firma
premie za brak dni chorobowych (kwartalne, półroczne, roczne)
płatny urlop 24 – 30 dni w roku
premie za polecenie innego pracownika, który zostanie zatrudniony od 200€
premie urlopowe i świąteczne, 2 razy w roku 150-300€
dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld
opieka koordynatora polskojęzycznego