Elektryk przemysłowy ID Oferty: 132194 Elektryk/praca na niemieckiej umowie Unique Personalservice GmbH
9.49 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 30-01-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy B
Dla naszego klienta w miejscowości Trzebiel poszukujemy od zaraz Elektryków i Mechatroników (praca na niemieckiej umowie)

Zadania:
- Konserwacja maszyn u urządzeń w prozumienie z działem planowania produkcji
- Prowadzenie testów elektrycznych urządzeń, maszyn i systemów peryferyjnych
- Konserwacja i naprawa systemów elektrycznych budynków
- Sprawdzanie urządzeń przenośnych
- Instalacja elektryczna maszyn, systemów i sprzętu
- Prowadzenie dokumentacji, związanej z konserwacją, uruchamianiem maszyn i naprawą.

Wymagania:
- Wiedza z zakresu funkcjonowania wtryskarek i urządzeń peryferyjnych
- Wykształcenie kierunkowe Elektryk lub podobne
- Minimum dwa lata doświadczenia

Co oferujemy:
- Praca na niemieckiej umowie o pracę
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodnie z aktualnymi taryfami podstawowymi i dodatkami branżowymi
- Naszych pracowników wyposażamy w odzież roboczą oraz profesjonalne narzędzia
- Dodatki za pracę w godzinach nocnych, niedziele i święta