Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Elektryk budowlany

Elektryk Budowlany

2500 - 3200 EUR netto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 09-09-2021
Data zakończenia 12-09-2021

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 3
Język obcy niemiecki

Treść oferty

Jesteśmy niemiecką, renomowaną firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polski. Zapewniamy stabilne i długoterminowe zatrudnienie na niemieckich warunkach.

Szukasz stabilnego zatrudnienia z możliwościami szybkiego rozwoju i stabilizacji zawodowej, to zapraszamy do kontaktu z naszym polskojęzycznym działem rekrutacji.

Wysyłając do nas swoją aplikację możecie Państwo liczyć na natychmiastowy kontakt z naszej strony i możliwości zatrudnienia w bardzo szybkim czasie.

OPIS STANOWISKA

· wykonywanie przyłączy i instalacji elektrycznych tymczasowych, umożliwiających realizację prac budowlanych

· wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach budowlanych zgodnie z dokumentacją techniczną

· wykonywanie instalacji elektrycznych zewnętrznych

· kontrolowanie na bieżąco jakości wykonywanych prac, w tym

· kontrolowanie funkcjonalności instalacji, usuwanie usterek

· przygotowywanie do odbioru i uruchomienia instalacji elektrycznych

· wykonywanie pomiarów pomontażowych (odbiorczych) instalacji elektrycznych i skuteczności zastosowanych ochron
przeciwporażeniowych

· wykonywanie drobnych prac montersko-ślusarskich i budowlanych w trakcie realizacji prac instalatorskich (poinstalacyjnych)

WYMAGANIA

· komunikatywna znajomość języka niemieckiego

· prawo jazdy kat. B, własny samochód

· wykształcenie kierunkowe jako elektryk lub pokrewne

· udokumentowane potwierdzenie o doswiadczeniu jako Elektryk

· doświadczenie na w/w stanowisko

· Teamwork (praca w grupach )

NASZA OFERTA

· atrakcyjne zarobki- stawka od 13,00€/h brutto + 7€/netto diety (stawka zależna od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego),

· zatrudnienie na warunkach niemieckich – umowa na czas nieokreslony

· premia za polecenie pracownika 200 €

· zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu),

· szybki proces rekrutacji – formalności załatwione nawet w 2 dni!

· długotrwałą pracę w stabilnej firmie

· pełne świadczenia socjalne

· możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)

· możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

· wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

· ubezpieczenie i gwarancja odprowadzenia skladek

· dodatki urlopowe oraz swiateczne