Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Elektryk budowlany

Elektryk od września region Alp

11 - 13 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 30-07-2020
Data zakończenia 30-08-2020

Zapewniamy

transport za granicę, lokalny
zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 5
Język obcy francuski
prawo jazdy A1, B

Treść oferty

Elektryk- region Rodan Alpy

Rozpoczęcie pracy wrzesień
Zakres obowiązków:
• prace elektryczne w budynkach mieszkalnych

Oferujemy:

• wynagrodzenie godzinowe od 11,50 brutto + dwa dodatki po 10% wchodzące w stawkę godzinową- pełna stawka z dodatkami- 13,92 euro brutto,
• panier 9,70 euro panier,
• możliwość nadgodzin:
• - od 36 godziny w tygodniu : + 25 %
• - od 44 godziny w tygodniu: + 50 %
• zatrudnienie w oparciu polską umowę o pracę z wszystkimi świadczeniami,
• wynagrodzenie wypłacone do 10tego każdego kolejnego miesiąca,
• opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całego kontraktu,
• bezpłatne zakwaterowanie,
• pokrywamy koszty badań lekarskich,
• dodatek amortyzacyjny za użytkowanie własnego auta – jeśli dotyczy,
• pokrywamy koszty przejazdu: Polska – Francja,
• Pokrywamy koszty przejazdu we Francji: kwatera – budowa – kwatera – jeśli dotyczy

ZAPEWNIAMY:

• zdalne załatwienie formalności związane z zatrudnieniem.
• możliwość długoterminowej współpracy,
• wsparcie na każdym etapie współpracy,
• opiekę Działu Logistyki przez cały czas trwania kontraktu.
Oczekujemy:

• Doświadczenie w pracy na stanowisku elektryk budowlany

• znajomość j. francuskiego umożliwiająca komunikację na budowie

• auto - niezbędne na dojazdy do pracy (pokrywamy koszt dojazdu)
ul.Wieczorynki
29
Poznań
61-193
Polska