Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Elektryk budowlany

ELEKTRYK 12€ netto /godz.+kwatera opłacona NIEMCY

12 - 15 EUR netto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 13.02.2020

Zapewniamy

zakwaterowanie bezpłatne

Wymagamy

dokument cv wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

PRACA - ELEKTRYK BUDOWLANY - NIEMCY - HANOVER , FRANKFURT/M, ROSTOCK .

Niemiecki Pracodawca zatrudni ELEKTRYKÓW .
Zatrudnienie od 17.02.2020, 24.02.2020 i w kolejnych tygodniach.

Oferta dla Samodzielnych Elektryków i Teamow Dwuosobowych.

STAWKA: 12,00 EUR netto + Übernachtung ( Nocleg opłaca Pracodawca).
STAWKA:14-15 EUR netto ohne Übernachtung( Nocleg opłaca Pracownik).

PRACODAWCA: Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowa o Prace.

Kazdy Pracownik otrzymuje karte na tankowanie = 44 € ARAL na miesiąc.
Tygodniowa zaliczke w wys. 200 € mozna zawsze otrzymac
pod warunkiem przeslania podpisanych kart godzinowych.

ZADANIA: ELEKTRYKA BUDOWLANA

WYMAGAMY. doswiadczenie w branzy, zawod branzowy lub uprawnienia SEP ,
niemiecki branzowy podstawowy + własne auto do wyjazdu.

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.
Kanaalstraat
57
Dongen
5104AA
Holandia