Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Elektromonter

Elektryk - całe Niemcy

11.9 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 29-06-2020
Data zakończenia 30-07-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 3
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

BRUNI POLKE Zeitarbeit od 25 lat zajmuje sie posrednictwem pracy zatrudniajac ponad 600 pracownikow. Oferujemy wiele ofert pracy w roznych branzach- zawsze na najlepszych warunkach, z pelnym swiadczeniem socjalnym i mozliwoscia rozwoju kariery zawodowej.

Obecnie dla naszego stalego klienta, poszukujemy pracownika na stanowisko: Elekrtyk.

ZADANIA:

- instalacja, montaż, konserwacja, uruchamianie i naprawa instalacji elektrycznych
- elektryka domowa i przemysłowa
- czytanie planów i rysunków instalacji
- instalacja oświetlenia, przeciąganie kabli i montaż gniazdek i wyłączników
- znalezienie i usunięcie ewentualnych usterek

WYMAGANIA:

- doświadczenie zawodowe na wyżej wymienionym stanowisku
- znajomość j. niemieckiego - min. podstawowa
- prawo jazdy i własny samochód na dojazdy
- umiejętność pracy w zespole
- gotowość do pracy na wyjazdach, rzetelność

OFERUJEMY:

• wynagrodzenie podstawowe wg taryfy niemieckiej iGZ/DGB
• stawkę 11,90 € brutto/h; dietę za każdy dzień pracujący między 48,00 € a 75,00 € netto
• premię świąteczną i urlopową
• możliwość przejęcia i podjęcia pracy bezpośrednio u klienta
• umowę o pracę na czas nieokreślony i miejsca pracy możliwie najbliższe miejscu zamieszkania (nocleg do opłaty we własnym zakresie)
• 24 -30 dni urlopu w roku (w zależnosci od stażu)
• atrakcyjne środowisko i dobre perspektywy pracy
• dobrą atmosferę pracy
• premię za akcję "Pracownik rekrutuje pracownika"
• pomoc polskojęzycznego koordynatora
• zaufanie, kompetencję, uczciwość
Pfotenhauerstr.
110
Dresden
01307
Niemcy