Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Elektromonter

Elektryk utrzymania Ruchu (K,M)

2500 EUR netto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 14.02.2020

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Czy lubisz pracować i działać niezależnie, a także masz wysoki poziom pracy zespołowej?

Przemysł naftowy i wynagrodzenie uzależnione od taryf z nowoczesnymi świadczeniami socjalnymi.

NASZE WYMAGANIA:

▪ Ukończoną szkołe kierunkową jako technik elektronik systemów przemysłowych / energetycznych lub podobne szkolenie

▪ 2-3 lata doświadczenia zawodowego w dziedzinie elektroniki oraz napraw i konserwacji układów elektrycznych (w

pożądane obszary przeciwwybuchowe)

▪ Dobra znajomość standardowych aplikacji, a także automatyzacji i sterowania PLC (S7)

▪ Rzemiosło we wszystkich obszarach elektrotechniki

▪ Niezależny i odpowiedzialny sposób pracy, a także praca zespołowa, elastyczność i chęć do działania

▪ Umiejętność analizowania złożonych problemów i wypracowywania mechanizmów rozwiązania

TWOJE ZADANIA:

▪ Wykonanie prac inspekcyjnych, konserwacyjnych, naprawczych i instalacyjnych w elektrotechnice, częściowo zabezpieczonej,

Obiekty operacyjne, w tym technika budowlana i oświetleniowa

▪ Administracja i organizacja elektronicznej instrukcji testowania, a także zgoda i monitorowanie

▪ Instrukcje bezpieczeństwa i koordynacja wykorzystywanych firm zewnętrznych

▪ Rozwiązywanie problemów i usuwanie oraz analiza przyczyn w przypadku awarii systemu

▪ Bieżąca kontrola systemów elektrotechnicznych i realizacja regularnych zadań konserwacyjnych

▪ Tworzenie protokołów testowych i pomiarowych oraz zarządzanie i utrzymywanie dokumentacji elektrotechnicznej

▪ Udział i wsparcie w odnawianiu elektrotechniki i powiązanych zakładach typu start-up

▪ Monitorowanie zgodności z odpowiednimi przepisami / przepisami bezpieczeństwa

OFERUJEMY:

atrakcyjne wynagrodzenie

niemiecką umowę o pracę,

pełny pakiet świadczeń socjalnych,

zapewniamy mieszkanie,

oferta długoterminowa
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, KRS: 0000359231, NIP: 7543009960. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, KRS: 0000359231, NIP: 7543009960 wykraczających poza zakres danych wskazanych w Kodeksie pracy.