Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Elektromonter

Elektryk Niemcy

1800 - 2200 EUR netto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 24-03-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 2
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B1

Treść oferty

Praca na terenie Niemiec w delegacjach
od Poniedziałku-Piątku, czasami dostępna opcja dla chętnych od Poniedziałku-Czwartku
Umowa na czas nieokreślony bezpośrednio z Niemieckim pracodawcą.

Opis stanowiska:

-prace elektryczne w sektorze przemysłowym
-montaż instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych
-przeciąganie kabli, montaż tras i kanałów
-praca na niskim i średnim napięciu
-montaż szaf sterowniczych

Wymagania:

-Dobra znajomość języka niemieckiego (tak aby bez problemu porozumieć się na budowie)
-Auto oraz prawo jazdy
-Wykształcenie w branży elektrycznej LUB ważne uprawnienia SEP
-Znajomość schematów elektrycznych
-Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
-Wynagrodzenie po odliczeniu kosztów paliwa(powroty na weekend do Polski) i
noclegów wynosi między 1800/2200 euro netto/msc
-Stawka godzinowa od 12.89 euro brutto + dieta(7 dni w tygodniu) i fahrgeld (kilometrówka)
-Umowa o pracę na czas nieokreślony
-Urlop 24 dni w roku( po roku: 25, po 2 latach: 26, po 3 latach: 28, po 4 latach: 30)
-Uczciwe i terminowe wynagrodzenie
-Premie świąteczne i urlopowe
-Diety płatne 7 dni w tygodniu
-Wyszukiwanie i rezerwowanie hoteli dla pracowników
-Nowoczesna i wysokiej jakości odzież robocza
-Profesjonalne narzędzia
-Różne dodatki:
*dofinansowanie do nauki języka niemieckiego
*giftcard na którą są przesyłane pieniądze na święta, urodziny itd
*darmowa nostryfikacja dyplomu, dzięki czemu będziecie pełnoprawnymi
elektrykami na terenie Niemiec( co wiąże się z podniesieniem stawki)
Kochstedter Kreisstrasse
11
Dessau
06847
Niemcy