Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Dekarz

Dekarz-Berlin| Blisko granicy!!

14 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 14.02.2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 3

Treść oferty

Opis stanowiska:
- Praca na wysokości na dachach płaskich
- Papa termozgrzewalna

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako dekarz
- Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
- Wynagrodzenie w wysokości 14€/h brutto+premie
- Praca w przyjaznej, niemieckiej firmie
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (200€)
- Pomoc pracodawcy w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld
- Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Legnicka
55c/2
Wrocław
54-203
Polska