Cieśla-zbrojarz ID Oferty: 151630 Cieśla/betoniarz na prefabrykaty_Belgia Mava Sp. z o.o.
17 EUR netto/godzina
Forma zatrudnienia: własna działalność
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 18-07-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym cieślą do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Zadania:

* umiejętność wykonywania szalunków
• produkcja prefabrykatów betonowych
• wylewanie betonu
• praca z rysunkiem technicznym
• montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu
• zbrojenie elementów prefabrykowanych.

Wymagania:
• doświadczenie na ww. stanowisku
• prawo jazdy kat. B i samochód
• własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość zakwaterowania,
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
• możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Mava Sp. z o.o.