Cieśla-zbrojarz ID Oferty: 149359 Stolarz - Cieśla (prefabrykacja) / BELGIA Axialus S.A.
15.58 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji: 08-07-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy B
Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z siedzibą w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii.

Stanowisko: Stolarz - Cieśla
Lokalizacja: Belgia

Głowne zadania:

Praca przy produkcji elementów prefabrykowanych:
• Przygotowywanie form z drewna do wylewania betonu - zbijanie, cięcie desek, praca z rysunkiem.

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku cieśli, stolarza, montera mebli
• Znajomość rysunku technicznego
• Własny samochód - jako dodatkowy atut
Nasi pracownicy otrzymują:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
• Wysokie zarobki, wypłacane terminowo 15,58 euro brutto/h
• Praca 40h/tyg + możliwość nadgodzin
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Organizację zakwaterowania- maksymalny koszt 200€/mies.
• Dodatek za dojazdy z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Belgii
• Płatny urlop wypoczynkowy
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego za granicą
• Opiekę polskojęzyczną podczas trwania kontraktu

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Axialus S.A. w celu realizacji procecu rekrutacyjnego"