Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Cieśla szalunkowy

PILNE: Cieśla szalunkowy, od zaraz

19 EUR netto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia własna działalność
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 15-09-2020
Data zakończenia 16-10-2020

Wymagamy

doświadczenie w latach 3
Język obcy angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

Firma budowlana z siedzibą w Jeleniej Górze podejmie współpracę na zasadach podwykonawstwa z doświadczonymi cieślami szalunkowymi.
Prace zlecone będą na terenie Belgii.

Opis stanowiska:
• współpraca z kierownikiem budowy
• rozplanowywanie robót i ich realizację zgodnie z planem
• kierowanie pracą podległego zespołu
• prowadzenie budowy pod kątem technicznym
• prace ciesielskie, murarskie, ogólnobudowlane

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty w ostatnich latach
• umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów
• wiedza i doświadczenie z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich
• prawo jazdy kategorii B, mile widziany samochód
• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu działalność gospodarczą (A1)
• zakwaterowanie w pobliżu projektu
• atrakcyjne wynagrodzenie
• długotrwałą współpracę

Administratorem danych jest Vitruvion Sp. z o. o. z siedzibą przy ul.Łokietka 30 w Mysłakowicach (58-533). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Łokietka
30
Mysłakowice
58-533
Polska