Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Cieśla szalunkowy

Praca blisko granicy!! Darmowe zakwaterowanie!!

12.5 - 16 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 22-05-2020
Data zakończenia 22-06-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Opis stanowiska:
- Mierzenie i cięcie form
- Praca z szalunkami ściennymi i stropowymi
- Czytanie rysunków technicznych
- Praca przy budowie dużych obiektów (galerie handlowe, hale sportowe, itp.)

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
- Prawo jazdy kat. B
- Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
- Wynagrodzenie w wysokości 12,5-16€/h brutto (w zależności od doświadczenia i znajomości niemieckiego)
- Możliwe nadgodziny wypłacane z wynagrodzeniem lub zamieniane na czas wolny
- Praca w przyjaznej, niemieckiej firmie
- Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- Pomoc pracodawcy w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld
- Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Legnicka
55c/2
Wrocław
54-203
Polska