Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Blacharz samochodowy

12 - 18 GBP brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 25-06-2020
Data zakończenia 11-07-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 1

Treść oferty

Główne obowiązki:

Demontowanie uszkodzonych elementów nadwozi samochodowych oraz montaż nowych,Usuwanie uszkodzeń eksploatacyjnych i powypadkowych,Naprawy wgnieceń i wypełnianie uszkodzonych powierzchni,Wykonywanie wszelkich innych napraw blacharskich z użyciem nowoczesnych narzędzi,Sprawdzenie jakości wykonywanych prac naprawczych i montażowych,Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
Wymagania:

Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku blacharza samochodowego,Umiejętność naprawy samochodów powypadkowych,Dyspozycyjność i chęć do pracy,Język angielski nie wymagany.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).
Opolska
17-19/1
Katowice
40-084
Polska