Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Asystent

Pracownik biurowy / Asystent

3000 - 4500 PLN brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia inna
Rodzaj pracy inna
Data publikacji 22-07-2020
Data zakończenia 22-08-2020

Wymagamy

Język obcy angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

Opis stanowiska:
- Wprowadzanie danych w komputer
- Wsparcie zespołu w realizacji bieżących zadań
- Współpraca z bezpośrednim przełożonym w zakresie codziennych obowiązków
wsparcie w zadaniach administracyjne - biurowych (m. in. skanowanie, drukowanie, kserowanie dokumentów itp.),
- Wsparcie pracowników w innych zadaniach administracyjne - biurowych,
- Dbanie o bieżący porządek i ład w biurze.

Od idealnego kandydata potrzebujemy:

- Łatwości komunikacji w jęz. angielskim,
- Kompetencji i nastawienia na jakość, samodzielności i łatwości w organizacji własnego czasu pracy,
- Komunikatywności i otwartości na pracę z ludźmi,
- Umiejętności pracy w zespole,
- Dobrej znajomości narzędzi pakietu Office
- Mile widziane prawa jazdy kat. B

Mamy do zaoferowania:

- Miłą atmosferę w międzynarodowym zespole,
- Wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia,
- Zatrudnienie na pełen bądź pół etatu ( w zakresie formy zatrudnienia jesteśmy elastyczni, umowa o pracę bądź działalność)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sungdo Eng Poland SP Z OO w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Piotra i Pawła
45D
Police
72-010
Polska