Asystent ID Oferty: 125188 Asystent medyczny - zamieszkanie + transport ★★Gap Personnel
1280 - 2000 GBP brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 03-12-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy angielski
prawo jazdy Nie wymagane
Gap Personnel poszykuje Asystentów Medycznych Osób Niepełnosprawnych do renomowanego domu opieki w Wielkiej Brytanii.
Asystent będzie odpowiedzialny za opiekę nad osobami w różnym wieku z trudnościami w uczeniu lub niepełnosprawnością fizyczną. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Wszystkie niezbędne szkolenia wprowadzające będą oferowane bezpłatnie w trakcie wykonywania pracy.

Główne obowiązki:
- Wspieranie rezydentów w ich codziennych potrzebach i działaniach,
- Działanie z empatią wobec rezydentów i wykazywanie zrozumienia ich potrzeb i problemów,
- Dzielenie się z innymi pracownikami opinią o stanie zdrowia i potrzebach rezydenta,
- Zapewnienie aktywności w społeczeństwie- kontakt z innymi rezydentami,
- Pomoc rezydentom w niezbędnych czynnościach dnia codziennego,
- Wspieranie rezydentów z mobilnością i niepełnosprawnością fizyczną,

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- W pełni zoorganizowany i opłacony transport do Wielkiej Brytanii,
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (potrącane z wynagrodzenia),
- Możliwość wyjazdu indywidualnie, w parze lub w grupie,
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie,
- Możliwość tygodniowych zaliczek,
- Prawo do angielskich świadczeń socjalnych,
- Legalne zatrudnienie,
- Możliwość podjęcia pracy od zaraz,
- W pełni zoorganizowane i opłacone szkolenie zawodowe,

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Company No: 6896029

Numer Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ): 17276