Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Architekt

Rysownik techniczny- telefonia komórkowa (K/M)

11111 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 04.10.2019

Wymagamy

doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

PRACA OD ZARAZ, Z BEZPOŚREDNIM ZATRUDIENIEM W FIRMIE.
Dla naszego klienta z branży instalacji telekomunikacyjnych, który swoją siedzibę ma w Oberlungwitz, obecnie poszukujemy pracowników, na stanowisko: Architekt/ Inżynier budowlany

ZADANIA:
Przeprowadzanie kontroli i pomiarów na miejscu,
Przygotowanie rysunków konstrukcyjnych i podstawowe planowanie infrastruktury systemów telekomunikacyjnych dla dachów i placów budowy masztów,
Tworzenie wykazów potrzebnych części zamiennych,
Ścisła współpraca z projektantami, kierownikami budowy i inżynierami budownictwa

PRACODAWCA OCZEKUJE:
Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i w piśmie,
Wykształcenia jako rysownik techniczny, rysownik architektoniczny, projektant produktu lub pokrewne,
Mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe w dziedzinie telekomunikacji i radiotelefonii komórkowej,
Bardzo dobrej obsługi oprogramowania CAD (najlepiej AutoCAD i Inventor),
Silnej orientacji na klienta, połączonej ze świadomo
WYNAGRODZENIE:
• Atrakcyjne wynagrodzenie ustalone z pracodawcą

CZAS PRACY:
Od zaraz, z dłuższą perspektywą czasową.

OFERUJEMY
• Rekrutację bezpośrednią do firmy (nie jest to praca przez pośrednika),
• Tłumaczenie potrzebnych dokumentów,
• Wsparcie rekruterów, do momentu podjęcia zatrudnienia.

PRACODAWCA OFERUJE
Stałe i stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, w pełnym wymiarze godzin- na czas nieokreślony,
Pełny pakiet świadczeń socjalnych, społecznych, oraz zasiłek z tytułu opieki nad dzieckiem,
Szkolenie wdrożeniowe przeprowadzone przez wykwalifikowanych pracowników,
Szkolenia i podwyższanie kwalifikacji,
Przestronne biuro projektowe z nowoczesnym wyposażeniem technicznym.
Pracę z wykfalifikowanym zespołem,
Elastyczne godziny pracy,
Pokrycie kosztów badań wysokościowych i wspinaczkowych.