Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Administrator baz danych

Analityk medyczny

70000 CHF brutto/rok
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 13-07-2020
Data zakończenia 13-08-2020

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki

Treść oferty

CadMax, jesteśmy firmą inżynieryjną specjalizującą się głównie w przemyśle kolejowym oraz oprzyrządowaniu spawalniczym i pomocniczym, jednakże wspieramy także z sukcesami przemysł automotiv. Świadczymy również usługi outsourcingu.

Miejsce pracy: Szwajcaria
Region: Heiden
W tym momencie poszukujemy: Analityk medyczny

Zakres obowiązków:
• Przeprowadzanie badań i testów zleconych przez lekarzy, np. analiz krwi lub tkanek, wymazów
• Obsługiwanie specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego, tj. wirówek, urządzeń pomiarowych czy liczników kolonii bakterii
• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego lub/i francuskiego na poziomie C1 - potwierdzona certyfikatem
• Wykształcenie kierunkowe
• Doświadczenie w zawodzie
• Sumienność i dokładność
• Umiejętność obsługi specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość natychmiastowego zatrudnienia, praca od zaraz
• Praca w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w dynamicznym, młodym zespole
• Możliwości rozwoju osobistego
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). " Dodatkowa klauzula CV „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)